Përshkrim

Mp3 me Bluetooth per makine G96

Me dy porta USB për të Celularin dhe pajisje të tjera.

Ekran LED në frekuencën FM

Mbështetje USB flash drive.

1 vend per ngarkuesin e cigareve.

Tension: 12 ~ 24V

Dalja e dyfishtë USB: DC5V / 1.0A, 5V / 2.1A

Frekuenca: 87.5 ~ 108 MHz

Distanca e transmetimit 10 metra.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mp3 me Bluetooth per makine G96”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products