Përshkrim

Mp3 me bluetooth per makine M7s

Degjoni muzike ose kryeni telefonata dhe njekohesisht mund te karikoni celularin.

Ekran LCD 1.44 inç HD
E ndërtuar në 7 mënyra të ndryshme EQ: Natyra, Classic, Pop, Jazz, Rock, Soft, Bass
Suporton TF Card / USB 2 porta

Butoni multifunksional, volumi i rregulluar i shpejtë ose frekuenca FM.
Mbështetje e plotë e frekuencës 87.5-108.0 Mhz

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mp3 me bluetooth per makine M7s”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products