Përshkrim

Model: T11

Bluetooth 3.0

FM transmetues që lidh në telefonin tuaj nëpërmjet Bluetooth ose AUX / Card TF

Një ekran i projektuar mirë dhe të lehtë për t’u përdorur finder frekuenca e bën akordim në të thjeshtë tuaj muzikë.

Frekuenca Channel varg: 87.5 MHz, 107.5MHz.

Tensioni 5 V

Distanca 10 m

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “MP3 me bluetooth per makine T11”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products