Përshkrim

Mprehese Elektrike Swifty Sharp per thikat, gërshërët dhe produktet e tjera shtëpiake.

Me shpejtësi të lartë, Swifty Sharp rikthen prerjen në çdo teh në vetëm pak sekonda, nga thika në gërshërë deri te veglat e vogla.

Swifty Sharp ofron mprehje të saktë.

Përdoreni atë në thika biftek, thika dhëmbëzuar, gërshërë kacavida dhe më shumë.

Ideale për thika kuzhinier, thika gdhendëse, thika për bukë, thika kasapi, thika për prerje, thika filetash, thika për djathë, gërshërë, mjete precize dhe më shumë.

Punon me 4 bateri AA

Dizajn kompakt i lehtë dhe i sigurt për t’u përdorur.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Mprehese Elektrike per thika Swifty Sharp”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products