Mprehese Elektrike per thika Swifty Sharp

690 L1,490 L (-54%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi:kk-24

Mprehese Elektrike Swifty Sharp per thikat, gërshërët dhe produktet e tjera shtëpiake.

Me shpejtësi të lartë, Swifty Sharp rikthen prerjen në çdo teh në vetëm pak sekonda, nga thika në gërshërë deri te veglat e vogla.

Swifty Sharp ofron mprehje të saktë.

Përdoreni atë në thika biftek, thika dhëmbëzuar, gërshërë kacavida dhe më shumë.

Ideale për thika kuzhinier, thika gdhendëse, thika për bukë, thika kasapi, thika për prerje, thika filetash, thika për djathë, gërshërë, mjete precize dhe më shumë.

Punon me 4 bateri AA

Dizajn kompakt i lehtë dhe i sigurt për t’u përdorur.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Mprehese Elektrike per thika Swifty Sharp”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Mprehese Elektrike per thika Swifty Sharp

690 L1,490 L (-54%)

Shto në Kasë