Përshkrim

Funksione të shumta në një: Ju jo vetëm që mund ta mprehni thikën në të dyja anët, gjë që zgjidh problemin se dora e majtë e shumicës së njerëzve nuk është fleksibël në mprehje, por gjithashtu mund të mprehë gërshërët në folenë e mprehjes së dedikuar. Përveç kësaj, ka dizajn të dyfishtë të çarë, njëra është për mprehje dhe tjetra është për gdhendjen e një thike të re, të përshtatur për nevoja të ndryshme.
Rrota e mprehësit të thikës është bërë nga materiali PP, e fortë dhe e qëndrueshme. Mprehësi elektrik i thikës mund ta mprehë thikën në 1-2 minuta, duke kursyer kohë dhe përpjekje. Është i përshtatshëm për shumicën e aksesorëve shtëpiake, duke përfshirë gërshërët
Me mbulesë mbrojtëse, është e sigurt për t’u përdorur: parandaloni që mbetjet metalike të perhapen dhe të lëndojnë njerëzit kur mprehni thikën, merrni parasysh plotësisht sigurinë e përdoruesve, veçanërisht kur fëmija prek aksidentalisht çelësin.
Masat paraprake të përdorimit të mprehësit: mbajeni tehun në 45°, mos e lëkundni nga njëra anë në tjetrën, kur mprehni tehun, tërhiqeni prapa, mos e shtyni përpara dhe mbrapa
Mprehje e shpejtë në 5 sekonda: Nëse keni nevojë të përdorni një thikë në rast urgjence ose nuk doni të humbni kohë duke mprehur, ky komplet mprehës thikësh mund t’i plotësojë në mënyrë të përkryer nevojat tuaja me punën e tij efikase pasi ka një motor me fuqi të lartë që mund të jetë i qëndrueshëm Fuqia e prodhimit, e bën mprehësin me punë të vazhdueshme dhe efikase, siguron kushte të shkëlqyera gatimi.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Mprehëse thikash elektrike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products