Përshkrim

Multicooker e firmes Montecasa vjen modeli Premium Pro me 18 programe gatimi.

Mbrojtje e sigurtë nga mbinxehjen. Monitoroni dhe percaktoni orarin se kur e deshironi gati ushqimin. Mund ta vendosni nga 1 munte deri ne 24 ore. Pergatisni ingradientet brenda ne tenxhere qe ne mengjes dhe ta programoni pas disa oresh fillimin e pergatitjes se saj.
Opsion per ta mbajtur të ngrohtë ushqimin dhe nxehje apo gatim te shpejte.
Kazan me material çelik inox me veshje te brendshme qe nuk ngjit, lehtësisht i pastrueshëm, dhe rezistent ndaj gervishtjeve.

Kazan inoksi qe nuk ngjit dhe pastrohet lehte.

Kapacitet prej 6 litra.

Fuqia: 1000 Watt

Voltazhi: 220 V

Garanci: 12 Muaj

 

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Multicooker “Montecasa Premium Pro””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products