Multicooker “Montecasa Premium Pro” + 5 Tasa Qelqi DHURATE

7,490 L8,990 L (-17%)

Sold By: smart-shoppingtv

10 in stock

Multicooker e firmes Montecasa vjen modeli Premium Prom me 18 programe gatimi.

Mbrojtje e sigurtë nga mbinxehjen. Monitoroni dhe percaktoni orarin se kur e deshironi gati ushqimin. Mund ta vendosni nga 1 munte deri ne 24 ore. Pergatisni ingradientet brenda ne tenxhere qe ne mengjes dhe ta programoni pas disa oresh fillimin e pergatitjes se saj.
Opsion per ta mbajtur të ngrohtë ushqimin dhe nxehje apo gatim te shpejte.
Kazan me material çelik inox me veshje te brendshme qe nuk ngjit, lehtësisht i pastrueshëm, dhe rezistent ndaj gervishtjeve.

Kazan inoksi qe nuk ngjit dhe pastrohet lehte.

Kapacitet prej 6 litra.

Fuqia: 1000 Watt

Voltazhi: 220 V

Garanci: 12 Muaj

Vjen me 5 Tasa 🎁Qelqi Dhurate

Be the first to review “Multicooker “Montecasa Premium Pro” + 5 Tasa Qelqi DHURATE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 5.00 5.00 rating from 2 reviews

Menu

Multicooker "Montecasa Premium Pro" + 5 Tasa Qelqi DHURATE

7,490 L8,990 L (-17%)

Add to Cart