Përshkrim

Qe gatimet tuaja te kene shije.

Gatuani cdo gje, supe, rizoto, mish, peshk dhe gjellera te ndryshme.

Funksioni i kontrollit të kohës dhe ruajtjes së nxehtësisë, siguria e kapakut të hapur / mbyllur.

Selektor per zgjedhjen e programit te gatimit.

Projektim me efiçiencë të energjisë.

Cilindri i brendshëm i pa lëvizshëm.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Tenxhere Multicooker Sonifer 6N1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products