Tenxhere Multicooker Sonifer 6N1

5,890 L11,690 L (-50%)

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

  • Materjali I brendshëm I tenxheres Alumin
  • Pesha e parashikuar: 2 kg
  • Material 5 shtresor jo ngjitës.
  • Kapaciteti 6 Lt.
  • Fuqia  1000W,
  • Tensioni: AC 220-240V 50/60Hz

Qe gatimet tuaja te kene shije.

Gatuani cdo gje, supe, rizoto, mish, peshk dhe gjellera te ndryshme.

Funksioni i kontrollit të kohës dhe ruajtjes së nxehtësisë, siguria e kapakut të hapur / mbyllur.

Selektor per zgjedhjen e programit te gatimit.

Projektim me efiçiencë të energjisë.

Cilindri i brendshëm i pa lëvizshëm.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Tenxhere Multicooker Sonifer 6N1”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Tenxhere Multicooker Sonifer 6N1

5,890 L11,690 L (-50%)

Shto në Kasë