Përshkrim

Multicooker Venus

Me tenxheren elektrike me presion ju do te gatuani me shpejt, duke kursyer energjise e duke ruajtur me shume vitamina dhe minerale per ushqim te shendetshem.

Me kapacitet te kazanit 6 litra, i cili eshte i levizshem.

Fuqia e multiccoker 1000 wat

Shume e lehte ne perdorim.

Kazani eshte material teflon antingjitje

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Multicooker VENUS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products