Përshkrim

Multicooker “Zanetti Premium Pro e RE 2022”

Me tenxheren Zanetti Pro ju do te provoni një mënyrë më të shpejtë, më të mirë dhe më të shëndetshme gatimi.

Tenxherja me presion Zanetti Pro gatuan me avull dhe ne temperatura te larta si pasoje ajo e pergatit ushqimin shume shpejt por duke i ruajtur atij te gjithe vlerat ushqyese.

Nuk do t’ju duhet me uje me bollek per te bere ushqimet tuaja dhe tashme me kete tenxhere do te keni mundesini te provoni shijen e vertet te gatimeve tuaja.

Prodhim i Vitit 2022.

Gatim me presion.

Fuqia 1000Watt.

Kapaciteti 6 Litra.

Ene e brendshme prej celik- inoksi ushqimor.

Zevendeson shume pajisje gatimi.

Me program te kontrollueshem.

Garanci: 12 Muaj

Vjen me 5 Tasa 🎁Qelqi Dhurate

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Multicooker Zanetti Premium Pro e RE 2022”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products