Multicooker “Zanetti Premium Pro” 🎁 + 5 Tasa Qelqi DHURATE

8,490 L11,990 L (-29%)

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: K139-184

Multicooker “Zanetti Premium Pro”

Me tenxheren Zanetti Pro ju do te provoni një mënyrë më të shpejtë, më të mirë dhe më të shëndetshme gatimi.

Tenxherja me presion Zanetti Pro gatuan me avull dhe ne temperatura te larta si pasoje ajo e pergatit ushqimin shume shpejt por duke i ruajtur atij te gjithe vlerat ushqyese.

Nuk do t’ju duhet me uje me bollek per te bere ushqimet tuaja dhe tashme me kete tenxhere do te keni mundesini te provoni shijen e vertet te gatimeve tuaja.

Tenxhere me presion.

Fuqia 1000Watt.

Kapaciteti 6 Litra.

Ene e brendshme prej celik- inoksi ushqimor.

Zevendeson shume pajisje gatimi.

Me program te kontrollueshem.

Garanci: 12 Muaj

Vjen me 5 Tasa 🎁Qelqi Dhurate

Be the first to review “Multicooker “Zanetti Premium Pro” 🎁 + 5 Tasa Qelqi DHURATE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

Multicooker “Zanetti Premium Pro” 🎁 + 5 Tasa Qelqi DHURATE

8,490 L11,990 L (-29%)

Add to Cart