Përshkrim

Njihuni me ngjitesine me inovativ te kohes FLEX TAPE. 

🔹 Flex taper eshte material super i forte, gome, i pa depertueshem nga uji.

🔹 Lidh dhe izolon pothuajse cdo gje.

🔹Mund te perdoret ne cdo siperfaqe, ne te nxehte dhe te ftohte, te thata dhe te lagura madje edhe brenda ne uje.

🔹Funksionon ne temperature  nga -60° deri ne  160°

🔹 Permasat: 10×190 cm 

🔹 Izolon menjehere siperfaqet e demtuara.

PËRDORIMI: PVC, akrilik, metal, çelik, bakër, alumin, dru, qeramikë, prej porcelani, tjegull, qelqi, gome, tekstil me fije qelqi, llaç, suva, guri, çimento, beton, mur të thatë, çati EPDM, vinyl dhe shumë më shumë!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Ngjites fleksibel Flex Tape”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products