Ngjites fleksibel Flex Tape

990 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: k231-7

Pershkrimi

Njihuni me ngjitesine me inovativ te kohes FLEX TAPE. 

🔹 Flex taper eshte material super i forte, gome, i pa depertueshem nga uji.

🔹 Lidh dhe izolon pothuajse cdo gje.

🔹Mund te perdoret ne cdo siperfaqe, ne te nxehte dhe te ftohte, te thata dhe te lagura madje edhe brenda ne uje.

🔹Funksionon ne temperature  nga -60° deri ne  160°

🔹 Permasat: 10×190 cm 

🔹 Izolon menjehere siperfaqet e demtuara.

PËRDORIMI: PVC, akrilik, metal, çelik, bakër, alumin, dru, qeramikë, prej porcelani, tjegull, qelqi, gome, tekstil me fije qelqi, llaç, suva, guri, çimento, beton, mur të thatë, çati EPDM, vinyl dhe shumë më shumë!

Reviews (0)

Be the first to review “Ngjites fleksibel Flex Tape”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Info

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.07 4.07 rating from 14 reviews

More Products

Shop By Departments

Shopping Cart

No products in the cart.