Përshkrim

Eleminoni thumbat apo gozhdat, tani pa rremuje do te sistemoni kornizat, vazot apo cdo gje qe ju deshironi.

Shirit biadeziv ( qe ngjit nga te dy anet ) me gjatesi 3 m dhe gjeresi 7 cm ju

Ideale per t’u perdorur ne xham, metal, pllake, plastike dhe me shume.
KUJDES : Per nje qendrueshmeri te forte siguroni qe siperfaqja  te jete e lemuar, e paste  dhe e thate.

https://www.youtube.com/watch?v=N-FWC3GH4EQ

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Ngjites Transparent Flex tape”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products