Përshkrim

12 copë Ngjitëse muri me pasqyrë gjashtëkëndore.

Ju lutemi sigurohuni që sipërfaqja juaj të jetë shumë e lëmuar dhe e pastër përpara se të aplikoni.

Prisni sipërfaqen e pasme dhe ngjiteni drejtpërdrejt në mur.

Sipërfaqja ka një film mbrojtës dhe mund të hiqet.Ngjitësja e pasqyrës me pasqyrë gjeometrike të murit me gjashtëkëndësh mund të ripërdoret.

Ngjitëse muri me pasqyrë gjashtëkëndore 3D Manco Luella

Ka filma në këto pasqyra për të parandaluar gërvishtjet ose dëmtimet gjatë transportit, dhe ju duhet t’i hiqni filmat përpara përdorimit.

12 copë ngjitëse të rrumbullakëta mund të pasurojnë plotësisht imagjinatën tuaj artistike dhe të krijojnë një shtëpi harmonike, paqësore dhe romantike për të dashurit tuaj.

Ky dekor akrilik i murit është jo toksik, jo i shkrifët, mbron mjedisin dhe kundër korrozionit.

Është e qartë dhe reflektuese si pasqyra e klasës, por jo e mprehtë dhe e brishtë pa asnjë dëmtim.Këto pasqyra ngjitëse janë të lehta për t’u ngjitur në makina, motoçikleta, mobilje, mure, lodra ose artizanale, mund të aplikohen në banjë, dhomë gjumi, dhomë të gjallë, etj., dhe janë gjithashtu të përshtatshme për t’u hequr.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Ngjitëse Pasqyrë Gjashtëkëndore 12 copë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products