Ngrohëse elektrike oxhaku 3D

4,590 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Fuqisa: 1000W / 2000W
Tensioni nominal: 220 V
Madhësia e paketimit: 325 * 215 * 410 mm
Ndërprerësi i flakës: Po
Pesha bruto: 3.1kg
Kabllo energjie: 1.5 metra

Kodi: k86-276 Category: Tag:

Ngrohësi elektriki oxhaku 3D është i lëvizshëm dhe përmban efekte realiste të trungjeve dhe flakës që ofrojnë atmosferë komode dhe të ngrohtë në dimrin e ftohtë.  Kontrolli i rregullueshëm i fuqisë është më i sigurt se djegia e drurit ose zjarrit me gaz, sepse nuk ka flakë të gjallë. Mund të përdoret në dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit apo edhe zyrën. Ngrohësi elektriki oxhaku 3D është ekonomik dhe kursen para dhe energji.

Efekti realist i flakës me trungjeve e ndezur dhe shtrati prushit mund të funksionojë me ose pa nxehtësi, duke ofruar ambientin e një zjarri të butë gjatë gjithë vitit.
E përkryer për një dhomë gjumi apo apartament në studio ku hapësira është e kufizuar.

Mjaft i vogël për t’u përshtatur në çdo tavolinë, raft librash, qendër argëtimi ose qëndrim nate, do të jetë ende pika qendrore e çdo dhome.
Ju ofron kontroll më të madh mbi shpërndarjen e nxehtësisë në shtëpi.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Ngrohëse elektrike oxhaku 3D”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Ngrohëse elektrike oxhaku 3D