Përshkrim

Ngrohësi elektriki oxhaku 3D është i lëvizshëm dhe përmban efekte realiste të trungjeve dhe flakës që ofrojnë atmosferë komode dhe të ngrohtë në dimrin e ftohtë.  Kontrolli i rregullueshëm i fuqisë është më i sigurt se djegia e drurit ose zjarrit me gaz, sepse nuk ka flakë të gjallë. Mund të përdoret në dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit apo edhe zyrën. Ngrohësi elektriki oxhaku 3D është ekonomik dhe kursen para dhe energji.

Efekti realist i flakës me trungjeve e ndezur dhe shtrati prushit mund të funksionojë me ose pa nxehtësi, duke ofruar ambientin e një zjarri të butë gjatë gjithë vitit.
E përkryer për një dhomë gjumi apo apartament në studio ku hapësira është e kufizuar.

Mjaft i vogël për t’u përshtatur në çdo tavolinë, raft librash, qendër argëtimi ose qëndrim nate, do të jetë ende pika qendrore e çdo dhome.
Ju ofron kontroll më të madh mbi shpërndarjen e nxehtësisë në shtëpi.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Ngrohëse elektrike oxhaku 3D”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products