Përshkrim

E pershtatshme per kembe dhe duar te ftohta gjate dimrit
Dizanj qe shkepuetet, rezistenca e brendshme mund te hiqet nga xhepi.
Perbehet nga cope shume e bute dhe e ngrohte.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Ngrohes Elektrik Per Kembet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products