Përshkrim

Ngrohes konvektor Luxell HC-2947

Ngrohese me konvektor LUXELL HC-2947 e cila sugjerohet te vendoset ne hapesiren e rekomanduar

per ngrohje 20-25 m², ideale per ngrohjen e shtepise, dhomave.

Ngjyra e ngroheses eshte i bardhe.

Fuqia maksimalee saj eshte 2500 W.

Fale termostati ju mund ta gradoni vete nivelin e ngrohtesise.

Ngrohesi me konvektor LUXELL HC-2947 eshte nje ngrohes shume komod dhe i pavarur qe do te krijoje

me shume rehati ne shtepine tuaj.

Permasa e ngroheses eshte 77 x 55 x 13 cm

  • Ngrohes konvektor Luxell HC-2947
  • Termostat i rregullueshem
  • Sistemi i kontrollit te temperatures se larte
  • Kontrolli i çelesit te ndezjes-fikjes
  • Trup i holle elegant
  • Mund te montohet ne mur

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Ngrohes Konvektor Luxell HC-2947”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products