Përshkrim

Ngrohës dhe shkrirës

I përshtatshëm për udhëtime në distanca të gjata ose kampe

Nuk keni nevojë të prisni që motori të nxehet

Mund të instalohet me ngjitës

Teli bakri i trashë dhe i zgjatur

Me tre dalje ajri, ngrohni shpejt ajrin ne makinen tuaj pa pasur nevoje te prisni qe motori i makines te ngrohet ne mot te ftohte.

Eshte ideal per heqjen e mjegulles se dritareve dhe xhamave.

Ky ngrohes ose ventilator do te fryje ajer te nxehte ose te fresket.

Kendi i tij mund te rregullohet sipas preferences tuaj, pasi ka nje baze te pjerret ose rrotulluese.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Ngrohes Portativ Makine 2n1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products