Ngrohes Ushqimi Elektrik – Ariete 797

4,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

k156-56

Ariete paraqet paisjen e saj me te re – Scaldi

Ngrohesi elektrik i ushqimit. Fale formes se re drejtkendore,ju mund ta mbani ate kudo me vete, ne nje qese te vogel. Eshte mjaft praktik dhe ideal per ju qe deshironi te shijoni ushqimet e pergatitura ne shtepi edhe ti konsumoni  ne zyren tuaj apo ne ambiente te tjera.

Pllaka e brendshme e saj eshte jo ngjitese dhe rezistente ndaj gervishtjeve duke ju lehtesuar keshtu pastrimin e saj. Shijoni tashme vakte te shendetshme dhe te ngrohta me Scladi.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Ngrohes Ushqimi Elektrik – Ariete 797”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Ngrohes Ushqimi Elektrik - Ariete 797