Përshkrim

Ariete paraqet paisjen e saj me te re – Scaldi

Ngrohesi elektrik i ushqimit. Fale formes se re drejtkendore,ju mund ta mbani ate kudo me vete, ne nje qese te vogel. Eshte mjaft praktik dhe ideal per ju qe deshironi te shijoni ushqimet e pergatitura ne shtepi edhe ti konsumoni  ne zyren tuaj apo ne ambiente te tjera.

Pllaka e brendshme e saj eshte jo ngjitese dhe rezistente ndaj gervishtjeve duke ju lehtesuar keshtu pastrimin e saj. Shijoni tashme vakte te shendetshme dhe te ngrohta me Scladi.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Ngrohes Ushqimi Elektrik – Ariete 797”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products