Përshkrim

Ngrohese aerotherm me dy nivele nxehtesie.

Mund ta poziciononi ne nivelin e nxehtesise se deshironi duke e graduar.

E vogel dhe praktike per dhoma te vogla.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Ngrohese Aerotherm 2 Nivele”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products