Ngrohese elektrike mini

2,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

🔹Fuqia: 1000W
🔹Madhesia 12×17 cm
🔹 Kursim i energjise dhe super i qete.
🔹Teknologjia e ngrohjes qeramike PTC.
🔹Ndertuar me termostatin rregullues dhe Timer On / Off.
🔹 E vogel, dhe e lehte per t’u përdorur, thjesht vendoseni ne prize.
🔹Super praktike per shtepi apo ne zyre.

Kodi: K86-82 Kategoritë: , Etiketa: ,

Mini ngrohese portative e cila vendoset ne prize

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Ngrohese elektrike mini”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu