Përshkrim

Ngrohse per duart, Borsa

Ju mjafton vetem ca minuta qe ta vendosni ne prize dhe  lengu qe ka brenda te ngrohet dhe te qendroj deri ne 8 ore, por jo vetem kaq ajo eshte e mbeshtjelle me nje cope te bute dhe e gjitha nga pushi.

………..dhe mundesi zgjedhje  pafund.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Ngrohese per duart Borsa”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products