Përshkrim

Ngrohës ventilator.

2 nivele për ngrohje 1000W dhe 2000W.

Ngrohje ose ftohje

Dritë treguese e energjisë

Termostat

Fuqia 2000W

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Ngrohese Ventilator First Austria FA-5568-2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products