Ngrohese Ventilator First Austria FA-5568-2

1,800 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi:K85-98

Ngrohës ventilator.

2 nivele për ngrohje 1000W dhe 2000W.

Ngrohje ose ftohje

Dritë treguese e energjisë

Termostat

Fuqia 2000W

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Ngrohese Ventilator First Austria FA-5568-2”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Ngrohese Ventilator First Austria FA-5568-2