Përshkrim

Është e lehtë të rrisësh marrjen e përditshme të frutave dhe perimeve me serinë e fuqishme NutriBullet 900! Tehu revolucionar ekstraktues përzien shpejt përbërësit më të fortë në mënyrë që të krijoni smoothie të shijshme në shtëpi. Më e mira nga të gjitha, dizajni kompakt i lehtë për t’u montuar ju lë me shumë hapësirë në stol kur të keni mbaruar përzierjen.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Nutribullet 900W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products