Nutribullet 900W

5,990 L7,990 L (-25%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

Blender i fuqishëm,
Lehtë për tu montuar,
Shijoni smoothie të shijshme në shtëpi,
Dizajn kompakt për ruajtje të lehtë,
Fuqia: 900 W

Kodi: K133-103 Kategoritë: , , ,

Është e lehtë të rrisësh marrjen e përditshme të frutave dhe perimeve me serinë e fuqishme NutriBullet 900! Tehu revolucionar ekstraktues përzien shpejt përbërësit më të fortë në mënyrë që të krijoni smoothie të shijshme në shtëpi. Më e mira nga të gjitha, dizajni kompakt i lehtë për t’u montuar ju lë me shumë hapësirë në stol kur të keni mbaruar përzierjen.

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Nutribullet 900W”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

5,990 L7,990 L (-25%)

Shto në Kasë