Orë Inteligjente Lenovo S2

4,990 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Modeli: S2 version global
I papërshkueshëm nga uji
Ekran:1.4inch
Bateri 180 mAh
Gjuha / APP: versioni global
Forma e ekranit: katror
Fotografi në distancë
Modaliteti i fitnesit
Modaliteti DND
E përputhshme me Android 5.0 ose iOS 9.0
Materiali i brezit: brez silikoni (najloni)
Gjerësia e brezit: 20 mm
Pesha: 38 g

Kodi: k13-514 Kategoritë: , Etiketa: ,

Dizajn
Ora inteligjente Lenovo S2 me veshje me dizajn drejtkëndor ka një trup të hollë me vetëm 9.9 mm trashësi. Eshtë gjithashtu me peshë të lehtë me materialin e  hollë prej çeliku. Shiriti inteligjent ka një buton të vetëm fizik në anë dhe me një kornizë të thjeshtë dizajni. Është një orë inteligjente sportive me rrip silikoni . Ora është e disponueshme në ngjyrë të zezë dhe ari dhe është rezistente ndaj ujit deri në 30 metra.

Ekrani
Ora inteligjente Lenovo S2 ka një ekran të mprehtë dhe të ndritshëm 1.4 inç IPS LCD me rezolucion 240 x 240 pixel. Për dallim nga S1, edomethënë funksionimi i butonit të prekjs, S2 tani ka një metodë funksionimi me ekran të plotë. Ekrani është i madh me ngjyra të qarta dhe të gjalla.Ai përmban sensorin g, monitorimin e rrahjeve të zemrës. Versioni i funksionit.

Bluetooth
Bluetoothi është i pajtueshëm me Bluetooth 4.2 me platformën Android 5.0 e lart dhe iOS 9.0 e lart. Pajisja përdor aplikacionin mbështetës të orës inteligjente Lenovo, i disponueshëm në të dyja platformat.

Ora  ka njoftime për thirrje dhe mesazhe, me mbështetje për shfaqjen e ID-së së telefonatës. Ai përmban monitorimin e gjumit, kohëmatësin në distancë, kronometër, kujtesën e ulur, orën, anti-humbjen……
Është gjithashtu plot me sporte me shumë mënyra, ecje, çiklizëm, vrapim, basketboll, futboll, kërcim me litar etj

Bateria
Ora inteligjente Lenovo S2 ka një bateri polimer me densitet të lartë me një bateri 180 mAh me një kohë gatishmërie prej 25 ditësh dhe një kohë normale përdorimi prej 7 ditësh.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Orë Inteligjente Lenovo S2”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Orë Inteligjente Lenovo S2