Përshkrim

Organizues ilacesh

Ky eshte nje organizues super fantastik per ilacet tuaja.

Mund ti ndani ato sipas diteve dhe ditet sipas orareve te mengjesit, drekes, darkes dhe gjumit

Me kete kuti pirja e ilaceve do te jete me e lehte dhe ju do te harroni me pak.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Organizues ilacesh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products