Përshkrim

Organizues perfekt për ruajtjen e bizhuterive dhe grimit, i pajisur me një sirtar të rehatshëm dhe hapësirë ​​të bollshme për të ruajtur kozmetikën tuaj.

*****Ngjyra në varësi të disponueshmërisë së inventarit, mund të arrijë rozë ose e bardhë****

Multifunksional dhe kapaciteti i tij do t’ju lejojë të mbani me vete një pjesë të madhe të kozmetikës tuaj në forma, madhësi të ndryshme dhe t’i mbani të gjitha të organizuara në të njëjtën kohë.
Ndarja e saj në fund është e madhësisë ideale për të pasur akses të lehtë në bizhuteritë tuaja ose objekte të tjera.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Organizues Kozmetik”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products