Organizues Kozmetik

2,990 L

Shitur nga: smart-shoppingtv

20 in stock

Materjali ABS Solid
Stil Minimalist
Ngjyrë Rozë ose e Bardhë në varësi të inventarit
Përdorimi per Komoditet kozmetike
Përmasat: 26*18*33cm
Kapacitet i madh

Kodi: k86-233 Category:

Organizues perfekt për ruajtjen e bizhuterive dhe grimit, i pajisur me një sirtar të rehatshëm dhe hapësirë ​​të bollshme për të ruajtur kozmetikën tuaj.

*****Ngjyra në varësi të disponueshmërisë së inventarit, mund të arrijë rozë ose e bardhë****

Multifunksional dhe kapaciteti i tij do t’ju lejojë të mbani me vete një pjesë të madhe të kozmetikës tuaj në forma, madhësi të ndryshme dhe t’i mbani të gjitha të organizuara në të njëjtën kohë.
Ndarja e saj në fund është e madhësisë ideale për të pasur akses të lehtë në bizhuteritë tuaja ose objekte të tjera.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Organizues Kozmetik”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu