Organizues Kuzhine

1,790 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: K208-4

Pershkrimi

Organizuesi qe ju duhet ne kuzhinen tuaj, ideal per te sistemuar produktet te ndryshme si: tenxhere, tigane, ushqime e shume te tjera, me tuba celiku te cilesise se larte, i lehte per ta transportuar kudo, Praktik dhe i pershtatshem per cdo shtepi!

 

Reviews (0)

Be the first to review “Organizues Kuzhine”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Info

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 3.91 3.91 rating from 22 reviews

More Products

Shop By Departments

Shopping Cart

No products in the cart.