Përshkrim

Organizuesi qe ju duhet ne kuzhinen tuaj, ideal per te sistemuar produktet te ndryshme si: tenxhere, tigane, ushqime e shume te tjera, me tuba celiku te cilesise se larte, i lehte per ta transportuar kudo, Praktik dhe i pershtatshem per cdo shtepi!

Kitchen Storage Rack Under Sink Organizer Expendable Under Sink Shelf Kitchen Bathroom Storage

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Organizues Kuzhine”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products