Organizues lavamani

1,090 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

-Mbajeni lavamanin tuaj të rregullt me kete organizues 3 ne 1.

-Material plastik.

-Siguron hapësirë të bollshme për ruajtjen e një shishe me lëng larës enësh dhe një furçë.

-Ajo përmban një hekurudhë të integruar e cila siguron hapësirë per të varur dhe tharë mbulesat e enëve me lagështirë dhe ka një pllakë kulluese brenda bazës së njësisë për sfungjerët e lagur.

Category:
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Organizues lavamani”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu