Përshkrim

Karroca multifunksionale e cila rrotullohet sipas nevojave tuaja. Ideale per përdorim në kuzhinë, tualet, dhomë ndjenjeje apo dhomë gjumi. Me rrota qe ju ndihmon ta levizni lehte nga nje ambjent ne tjetrin. Dizenjim shume terheqes qe pershtatet lehte me cdo ambjent.

Material me cilësi të lartë: I bërë nga çelik karboni me cilësi të lartë, plastikë ABS dhe dru ahu, i qëndrueshëm me kapacitet të lartë mbajtës.
E gjithë struktura montohet lehtë.

Permasat: Diametri: 48cm  *  Lartesia: 81.5cm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Organizues me tre kate”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products