10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Organizues me tre kate

3,990 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: k139-165

Karroca multifunksionale e cila rrotullohet sipas nevojave tuaja. Ideale per përdorim në kuzhinë, tualet, dhomë ndjenjeje apo dhomë gjumi. Me rrota qe ju ndihmon ta levizni lehte nga nje ambjent ne tjetrin. Dizenjim shume terheqes qe pershtatet lehte me cdo ambjent.

Material me cilësi të lartë: I bërë nga çelik karboni me cilësi të lartë, plastikë ABS dhe dru ahu, i qëndrueshëm me kapacitet të lartë mbajtës.
E gjithë struktura montohet lehtë.

Permasat: Diametri: 48cm  *  Lartesia: 81.5cm

Be the first to review “Organizues me tre kate”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.07 4.07 rating from 41 reviews

Menu