Organizuese frutash

1,990 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: K203-45

Pershkrimi

Me një dizajn tepër praktik dhe me aftësinë e rrotullimit,sevirja e shoqërueseve sdo të jetë asnjëherë problem.
Me buton në mes për të hapur kapakët.
Përmasa:30cm x 12cm

Reviews (0)

Be the first to review “Organizuese frutash”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Info

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 3.91 3.91 rating from 22 reviews

More Products

Shop By Departments

Shopping Cart

No products in the cart.