Përshkrim

Me një dizajn tepër praktik dhe me aftësinë e rrotullimit,sevirja e shoqërueseve sdo të jetë asnjëherë problem.
Me buton në mes për të hapur kapakët.
Përmasa:30cm x 12cm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Organizuese Frutash”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products