Përshkrim

Shtoni vlera të bukura estetike në çdo dhomë me “Organizuesit e Kepuceve”
Zgjidhja më e mirë për kursimin e hapësirës
Përshtaten me të gjithe llojet e këpucëve
Cilësi e lartë,të fortë dhe të qëndrueshem
Materiali: plastik/Madhësia: 25 * 10 * 13cm
Mbajtesi mund te rregullohet deri ne kater lartesi te ndryshme, ku pershtatet keshtu me cdo lloj kepuce qe ju keni.
Ai nuk i lejon kepucet tuaja te rreshqasin edhe te demtohen.
6 cope 1,490 Leke
12 cope 3,190 Leke
24 cope 5,990 Leke

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Organizuese Këpucësh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products