Organizuese Kepucesh

1,290 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: K208-15

Shtoni vlera të bukura estetike në çdo dhomë me “Organizuesit e Kepuceve”
Zgjidhja më e mirë për kursimin e hapësirës
Përshtaten me të gjithe llojet e këpucëve
Cilësi e lartë,të fortë dhe të qëndrueshem
Materiali: plastik/Madhësia: 25 * 10 * 13cm
Mbajtesi mund te rregullohet deri ne kater lartesi te ndryshme, ku pershtatet keshtu me cdo lloj kepuce qe ju keni.
Ai nuk i lejon kepucet tuaja te rreshqasin edhe te demtohen.
6 cope 1,290 Leke
12 cope 2,290 Leke
24 cope 4,490 Leke
Be the first to review “Organizuese Kepucesh”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore