Organizuese me tre kate

4,190 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: k139-166

Karroca multifunksionale e cila rrotullohet sipas nevojave tuaja. Ideale per përdorim në kuzhinë, tualet, dhomë ndjenjeje apo dhomë gjumi. Me rrota qe ju ndihmon ta levizni lehte nga nje ambjent ne tjetrin. Dizenjim shume terheqes qe pershtatet lehte me cdo ambjent.

Material me cilësi të lartë: I bërë nga çelik karboni me cilësi të lartë, plastikë ABS dhe dru ahu, i qëndrueshëm me kapacitet të lartë mbajtës.
E gjithë struktura montohet lehtë.

Be the first to review “Organizuese me tre kate”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.10 4.10 rating from 42 reviews

Menu