Përshkrim

Bërë nga materiali PP dhe TPR, mbrojtje mjedisore dhe jetë të gjatë.

Mund të mbajë në mënyrë të rregullt tasin, pjatën, shkopinj, lugë etj.

Kornizë e palosshme, e lëvizshme e shkopinjve, me kapacitet të lartë, kursen shumë hapësirë ​​për kuzhinën tuaj.

Shumë vrima të dizajnuara për kullimin e enëve të tavolinës.

Ruani dhe organizoni enët e darkës dhe qelqi gjatë tharjes së enëve të argjendit dhe të kuzhinës

Materiali fleksibël lejon që rafti i enëve të zvoglohet në mënyrë të sheshtë për të kursyer hapësirë ​​dhe për të përfituar sa më shumë nga tavani i kuzhinës tuaj

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Organizuesi i enëve të kuzhinës”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products