Organizuesi i enëve të kuzhinës

1,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Materiali: PP + TPR
  • Ngjyra: gri + e bardhë
  • Madhësia e hapur: 36 X 31,5 X 13cm
  • Madhesia e mbyllur: 14,17 X 12,4 X 5,12cm
Kodi: K203-124 Kategoritë: ,

Bërë nga materiali PP dhe TPR, mbrojtje mjedisore dhe jetë të gjatë.

Mund të mbajë në mënyrë të rregullt tasin, pjatën, shkopinj, lugë etj.

Kornizë e palosshme, e lëvizshme e shkopinjve, me kapacitet të lartë, kursen shumë hapësirë ​​për kuzhinën tuaj.

Shumë vrima të dizajnuara për kullimin e enëve të tavolinës.

Ruani dhe organizoni enët e darkës dhe qelqi gjatë tharjes së enëve të argjendit dhe të kuzhinës

Materiali fleksibël lejon që rafti i enëve të zvoglohet në mënyrë të sheshtë për të kursyer hapësirë ​​dhe për të përfituar sa më shumë nga tavani i kuzhinës tuaj

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Organizuesi i enëve të kuzhinës”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Organizuesi i enëve të kuzhinës