10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Organizuesi i Kepuceve “Shoe Slotz”

1,290 L2,000 L (-36%)

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi:K133-78

Dyfishoni hapësirën në dollapin ku vendosni këpucet tuaja! “Organizuesi i kepuceve SHOE SLOTZ” i përshtatet të gjitha llojeve te këpucëve.

🔴Perfekte per ti vendosur kudo: ne dollap, ne raftin e kepuceve apo edhe ne dysheme.
🔴Mund ta rregulloni ate deri ne kater lartesi te ndryshme ne varesi te madhesise se kepuceve.
🔴Nuk i demton kepucet dhe i lejon te ruajne formen e tyre fillestare.
🔴Materiali plastik PP me cilësi të lartë dhe ekologjik e bene kete organizues te kete qendrueshmeri te larte edhe pas shume perdorimeve.
🔴Ne nje paketim jane te perfshira 6 mbajtese.

Be the first to review “Organizuesi i Kepuceve “Shoe Slotz””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.07 4.07 rating from 41 reviews

Menu

Organizuesi i Kepuceve "Shoe Slotz"

1,290 L2,000 L (-36%)

Add to Cart