Përshkrim

Dyfishoni hapësirën në dollapin ku vendosni këpucet tuaja! “Organizuesi i kepuceve SHOE SLOTZ” i përshtatet të gjitha llojeve te këpucëve.

🔴Perfekte per ti vendosur kudo: ne dollap, ne raftin e kepuceve apo edhe ne dysheme.
🔴Mund ta rregulloni ate deri ne kater lartesi te ndryshme ne varesi te madhesise se kepuceve.
🔴Nuk i demton kepucet dhe i lejon te ruajne formen e tyre fillestare.
🔴Materiali plastik PP me cilësi të lartë dhe ekologjik e bene kete organizues te kete qendrueshmeri te larte edhe pas shume perdorimeve.
🔴Ne nje paketim jane te perfshira 6 mbajtese.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Organizuesi i Kepuceve “Shoe Slotz””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products