Organizuesi i Shapkave

990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

🛑Instalimi: Fillimisht ngjiteni mbi siperfaqe te drejte dhe te thate, pas disa minutash mund edhe te perdorni uji mbi ate siperfaqe, organizuesi eshte rezistent.
🛑Cilesi e larte.
🛑Materiali plastik, jo-toksik, shume rezistent.
🛑Secili paketim mban 3 oraganizues. Secili organizues eshte i pershtatur per te mbajtur 3 pale shapka.

“Organizuesi i shapkave”, nje aksesor funksional qe i mungon shtepise tuaj.

Vjen 3 ne 1, e thjeshte per ta vendosur ne secilen hapsire qe deshironi.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Organizuesi i Shapkave”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu