Përshkrim

Produkti inovativ dhe i shumekerkuar.

Mos shpenzoni kohe dhe para ne palester pasi

Suksesi i kesaj pajisje eshte stervitja e te gjithe trupit tuaj me nje levizje te vetme.

Formoni gjithe muskujt tuaj duke filluar nga AB Dominalet(barku), kembet, krahet, shpatullat, gjoksi duke ngritur vetem peshen tuaj.

Shikoni rezultate te dukshme qe ne javen e pare.

Pajisja eshte lehtesisht e perdorshme nga te gjitha moshat dhe mund te paloset ta vendosni kudo ne shtepine tuaj pa zene vend.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Paisje Fitness Total Crunch”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products