Përshkrim

Hidhni te gjithe ingredientet dhe ne pak minuta do te keni buken te gatuar dhe te pjekur.

Fuqia : 850 W

Kapaciteti: 900-1250 gr

Ngjyra e bardhë

Modeli FA-5152-3

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Paisje per berjen e bukes First Austria FA-5152-3”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products