Përshkrim

e vogel ne mase, praktike per te bere shenjen e kryqit siper per pjekje perfekte dhe lekure te qeruar si duhet.

Material rezistent dhe cilesor !

Pajisje praktike per hapjen e arrave dhe geshtenjave.

Perdoret per te hapur shpejt dhe lehte geshtenjat dhe arrat e te gjitha madhesive.

Dizajni i leves mundeson hapje te lehte pa mundim dhe perdorim te lehte.

Doreze plastike bere nga material cilesor ABS me pamje elegante dhe ndjenje komforti

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Paisje për Hapjen e Gështenjave”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products