10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Paisja per te ngulur thumba Power Tack JML

3,990 L12,000 L (-67%)

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: kk-150

Pajisja per te ngulur thumba Power Tack,eshte pajisja e duhur nese doni nje performance te sakte dhe te gjate.
Ajo mund t’ju ndihmoje mjaft ne rregullimin e objekteve,karrigeve apo puneve te tjera shtepiake.
Detyrat e renda do te kryhen ne kohe te shpejte rekord pa e ndjere veshtiresine.
Nese ju e perdorni ne shtepi apo kopeshtin tuaj ju do te surprizoheni nga rezultati profesional pa demtuar doren apo thonjte tuaj.
https://youtu.be/BUEot3K2clU
Be the first to review “Paisja per te ngulur thumba Power Tack JML”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Paisja per te ngulur thumba Power Tack JML

Paisja per te ngulur thumba Power Tack JML

3,990 L12,000 L (-67%)