Përshkrim

Pajisje Avulli per fytyren DSP.

Ben depërtimin thellë në lëkurë për nje pastrim te mire te poreve.

Avulli depërton duke lënë ndjenjën e lëkurës te rifreskuar dhe rinovuar.

Tensioni i prodhimit: 110 / 220v

Fuqia: 100W

Pesha: 0.9kg

Avulli rreth 10-15 minuta

Pastrues fleksibël për pastrimin e fytyrës me ujë.

Per lëkurë të thatë Koha e avullit rreth 8 deri në 12 minuta

Përdorni avull për të bërë para trajtimin e fytyrës, por jepni fytyrën e avullit pas veshjes me maskë hidratuese të fytyrës.  

Lëkurë e ndjeshme Avulloni deri në 10 minuta, rekomandohet përdorimi i vajit esencial të jasemines.

Lani fytyrën me ujë.

Lëkura e fytyrës Avulli rreth 5-8 minuta

Nëse përdorni kutinë e aromaterapisë, rekomandohet të përdorni vaj esencial të eshtrave të nenexhikut.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Pajisje Avulli per fytyren DSP F-70011”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products