Përshkrim

Pajisje elektrike per berjen e kafes.
Kafja turke vjen me shijen dhe aromen e vertete duke e cliruar ate ne te gjithe kuzhinen tuaj.
Multifunksionale, mund te zieni edhe cajin, ujin, kamomilin etj.
Ideale per perdorim shtepiak apo profesional ne Bar-Caffe.
Praktike, mund ta merrni kudo me vete.
Doreze ergonomike dhe rezistente ndaj nxehtesise.

  • Fuqia 600w.
  • Kapaciteti: 2-3 filxhan kafeje.
  • Çelësi ON / OFF.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Pajisje elektrike per berjen e kafes (turke) Sinbo coffee maker”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products