Pajisje elektrike per berjen e kafes (turke) Sinbo coffee maker

1,190 L1,490 L (-20%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

k81-78

Pajisje elektrike per berjen e kafes.
Kafja turke vjen me shijen dhe aromen e vertete duke e cliruar ate ne te gjithe kuzhinen tuaj.
Multifunksionale, mund te zieni edhe cajin, ujin, kamomilin etj.
Ideale per perdorim shtepiak apo profesional ne Bar-Caffe.
Praktike, mund ta merrni kudo me vete.
Doreze ergonomike dhe rezistente ndaj nxehtesise.

  • Fuqia 600w.
  • Kapaciteti: 2-3 filxhan kafeje.
  • Çelësi ON / OFF.
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Pajisje elektrike per berjen e kafes (turke) Sinbo coffee maker”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Pajisje elektrike per berjen e kafes (turke) Sinbo coffee maker

1,190 L1,490 L (-20%)

Shto në Kasë