Pajisje palestre Iron Gym

1,990 L3,500 L (-43%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

Kodi: KK-43

Kodi: KK-43 Kategoritë: , Etiketa: , ,

Pajisje palestre me hekur dhe sfungjer te bute te gomuar per trajnimin e pjeses se siperme te trupit.

Ideale per te bere pompa, ushtrime barku, muskuj krahu, ushtrime gjoksi, supesh, shpine dhe krahesh.

Per terheqje dhe shtyrje te trupit ose qendrim ne dysheme duke ushtruar.

Me tre mbajtese per qendrim te ngushte,te gjere dhe neutral.

Nuk demton vendin ku vendoset pasi nuk ka vida.

Instalohet ne sekonda.Ja ku mund ta vendosni pajisjen vezhgoni videon.

YouTube video
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Pajisje palestre Iron Gym”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Pajisje palestre Iron Gym

Pajisje palestre Iron Gym

1,990 L3,500 L (-43%)

Shto në Kasë