Pajisje per berjen e akullores Termozeta la gelatiera

5,490 L

Sold By: Serxhio

Out of stock

Kodi: k81-75

Pajisje per berjen e akullores Termozeta la gelatiera

 

  • Makinë akullore me kapacitet 1.2 litra.
  • Ti mund te besh vet nje akullore tani ne shtëpine tuaj per rreth 30-40 minuta me beresen e akullores Termozeta la gelatiera.
  • Për nje akullore kremoze, qumesht të shijshëm të ngrirë.
  • Teper e lehtë për t’u pastruar (pjesët mund te lahen dhe ne pjatalarëse) gjithashtu eshte shume e lehtë ne perdorim.
Be the first to review “Pajisje per berjen e akullores Termozeta la gelatiera”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.07 4.07 rating from 14 reviews

Menuja kryesore

Pajisje per berjen e akullores Termozeta la gelatiera

5,490 L