Përshkrim

Vetem shtypni me pajisjen,me pas thitheni perberesin dhe √ Gati.

Ne vetem keto tre hapa ju do mund te keni 6 forma qe deshironi si forme: rrethore,zemre,lule,fluture,dielli dhe ylli.

Pjatat tuaja do te jene mbreterore dhe te fisshme.

Perfekte per fundjave ose raste speciale,forma te lehta dhe te shpejta ne sekonda,dekorim kekesh,pret ushqimet  e holla dhe te trasha.

Ka edhe stika druri qe vendosen ne mesin e pompes per te hapur hapesiren e ajrimit qe i duhet pajisjes per forma.

Imagjinata ne praktik.Provoje dhe argeto gjithe miqte e zemres.

POP CHEF! The best

https://www.youtube.com/watch?v=DJaIaJ2d4Sg

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Pajisje per forma Pop Chef”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products