Pajisje per forma Pop Chef

200 L990 L (-80%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: kk-138

Vetem shtypni me pajisjen,me pas thitheni perberesin dhe √ Gati.

Ne vetem keto tre hapa ju do mund te keni 6 forma qe deshironi si forme: rrethore,zemre,lule,fluture,dielli dhe ylli.

Pjatat tuaja do te jene mbreterore dhe te fisshme.

Perfekte per fundjave ose raste speciale,forma te lehta dhe te shpejta ne sekonda,dekorim kekesh,pret ushqimet  e holla dhe te trasha.

Ka edhe stika druri qe vendosen ne mesin e pompes per te hapur hapesiren e ajrimit qe i duhet pajisjes per forma.

Imagjinata ne praktik.Provoje dhe argeto gjithe miqte e zemres.

POP CHEF! The best

Be the first to review “Pajisje per forma Pop Chef”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Pajisje per forma Pop Chef

Pajisje per forma Pop Chef

200 L990 L (-80%)

Add to Cart