Përshkrim

Pajisje per heqjen e berthamave

Menyra me e mire per te hequr berthamat e frutave dhe ullinjeve.

Shume e lehte ne perdorim.

Pergatisin frutat per ti bere recel.

Pastrohet thjeshte.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Pajisje per heqjen e berthamave”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products