Përshkrim

Ridex Pest Reject vjen e pasur me teknologji ultrazanore qe largon merimangat dhe buburrecat.  Largon te gjitha llojet e insekteve, buburrecave, minj, merimanga me pulse ultrazanore dhe elektromagnetike duke perdorur prizen elektrike. Per te gjithe siperfaqen e shtepise suaj.

 • Fillon efektin per 3-4 jave nga momenti qe i vendosni ne prize. Vendosini te dy prizat ne dy cepet e shtepise. Mos e hiqni asnjehere nga priza.

Punon 24 ore ne dite 365 dite ne  dite per t ju mbrojtur juve dhe familjen tuaj ne menyre te sigurt.

Nuk paraqet rrezik mund te vendoset edhe pran femijeve,kafsheve shtepiake.Ka  edhe ndricim per naten.

 • Frekuenca: 50/60 Hz
 • Fuqia: 230 V AC

4.0 Average Rating Rated (1 Reviews)

Rated
0%
Rated
100%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Submit Your Review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

 1. Lorenc

  Ngelet per ta provuar

  Helpful (0) Unhelpful (0)
  • shoppadmin

   Patjeter. Na jepni pershtypjen tuaj pasi keshtu perzgjedhim dhe produktet me efektive. Deri tani kemi patur shume kliente te kenaqur me kete produkt

   Helpful (0) Unhelpful (0)
     More Products