10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Ridex Pest – Pajisje per largimin e insekteve (+1 falas)

2,900 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: kk-146

Ridex Pest Reject vjen e pasur me teknologji ultrazanore qe largon merimangat dhe buburrecat.  Largon te gjitha llojet e insekteve, buburrecave, minj, merimanga me pulse ultrazanore dhe elektromagnetike duke perdorur prizen elektrike. Per te gjithe siperfaqen e shtepise suaj.

 • Fillon efektin per 3-4 jave nga momenti qe i vendosni ne prize. Vendosini te dy prizat ne dy cepet e shtepise. Mos e hiqni asnjehere nga priza.

Punon 24 ore ne dite 365 dite ne  dite per t ju mbrojtur juve dhe familjen tuaj ne menyre te sigurt.

Nuk paraqet rrezik mund te vendoset edhe pran femijeve,kafsheve shtepiake.Ka  edhe ndricim per naten.

 • Frekuenca: 50/60 Hz
 • Fuqia: 230 V AC

Average Rating

4.00

01
( 1 Review )
5 Star
0%
4 Star
100%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Review For This Product

 1. 01

  by Lorenc

  Ngelet per ta provuar

  • by shoppadmin

   Patjeter. Na jepni pershtypjen tuaj pasi keshtu perzgjedhim dhe produktet me efektive. Deri tani kemi patur shume kliente te kenaqur me kete produkt

Vendor Information

 • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Ridex Pest - Pajisje per largimin e insekteve (+1 falas)

2,900 L