Përshkrim

Carwash Rocket është sistemi profesional i cilësisë së larjes së makinave me teknologji revolucionare të shpërthimit me shkumë.

Thjesht spërkatni dhe shpëlajeni. Nuk ka më pastrim të mundimshëm me sfungjerë ose dorashka ose lavatrice të shtrenjta për të marrë atë shkëlqim të larë me dorë.

Thjesht lidhni Carwash Rocket në pothuajse çdo zorrë kopshti, shtoni sapun të lëngshëm për larjen e makinave dhe spërkatni makinën tuaj të ndotur me shkumë të trashë pastrimi.

Pastaj thjesht ktheni çelësin në cilësimin e shpëlarjes dhe lani sapunin për të zbuluar makinën tuaj të pastër.

Carwash Rocket fut sasi të mëdha ajri në sapun dhe ujë për të krijuar një batanije me shkumë të trashë, njësoj si një lavazh profesional Kjo shkumë pastruese e ngarkuar me ajër heq papastërtitë dhe pluhurin nga sipërfaqja dhe e shpëlan atë pa lënë pas asnjë film ose mbetje.

Përdorni Carwash Rocket në makinën tuaj, kamionin, motoçikletën, varkën, RV, ATV dhe më shumë

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Pajisje për larjen e makinës Carwash Rocket”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products