Përshkrim

Pajisje per larjen e trupit

Furce elektrike dushi
▪️5 ne 1, me 5 koka per larje, pastrim te thelle, gur per kallot dhe pastrim + masazhim.
▪️Pastron lekuren ne thellesi duke hequr qelizat e vdekura dhe papastertite.
▪️Masazhon dhe relakson muskujt nepermjet levizjeve rrethore pastruese.
▪️Doreze e gjate per pastrimin e lehte te shpines dhe kembeve.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Furce elektrike Spin Spa”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products