Përshkrim

Kjo loder e zgjuar ka nje furce masazhuese ne forme harku jetegjate.

Me qime plastike dhe nje tapet te vogel e cila do te beje qe macja juaj te kthehet aty kohe pas kohe.

Macja juaj do dashuroje efektet e Purrfect Arch.

Ajo nuk lejon te bjere qimja e maces dhe asgje ne dyshemen tuaj.

Baza e saj i jep kafshes dicka per te lozur dhe gervishtur qe nuk eshte pajisje shtepiake e juaja sigurisht.“Ekskluzivitet i firmes Angleze Jml.”

https://youtu.be/vFk3a0Mu7t0

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Pajisje per masazhimin e maces Purrfect Arch”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products