10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Pajisje per masazhimin e maces Purrfect Arch

1,490 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: kk-152

Kjo loder e zgjuar ka nje furce masazhuese ne forme harku jetegjate.

Me qime plastike dhe nje tapet te vogel e cila do te beje qe macja juaj te kthehet aty kohe pas kohe.

Macja juaj do dashuroje efektet e Purrfect Arch.

Ajo nuk lejon te bjere qimja e maces dhe asgje ne dyshemen tuaj.

Baza e saj i jep kafshes dicka per te lozur dhe gervishtur qe nuk eshte pajisje shtepiake e juaja sigurisht.“Ekskluzivitet i firmes Angleze Jml.”

Be the first to review “Pajisje per masazhimin e maces Purrfect Arch”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Pajisje per masazhimin e maces Purrfect Arch

Pajisje per masazhimin e maces Purrfect Arch

1,490 L