Përshkrim

Mund të grini dhe të transformoni në pulpë dhe lëng fruta dhe perime dhe përgatitni automatikisht maskë per fytyrën.
Thuaj lamtumirë trajtimeve të shtrenjta.
Personalizoni maskën për nevojat tuaja.
Duke u kujdesur për lëkurën tuaj sipas ritmin tuaj.
Furnizimi me energji elektrike: 220V – 50Hz.
Fuqia:. 50W.
Shpejtësia rrotulluese: 14.000 rrotullime/min.
Permasat: 25.4 x 21.6 cm.
Ekonomike, praktike, komoditet, maska natyrale dhe jo te gatshme te bera nga vete ju me produkte bio.
-frulator
-vaskete
-ene e pershkallezuar
-baza
-50 letra maske
-30 pluhura me kolagjen
-manual perdorimi
-receta maskash me shpjegim efektesh
Trajtimet krejtësisht natyrore te fytyrës.

https://www.youtube.com/watch?v=PuGVRCjZ8pc

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Pajisje per pergatitje maskash fytyre “Shui Fresh””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products