Pajisje per pergatitje maskash fytyre “Shui Fresh”

3,490 L4,000 L (-13%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: K125-6

Mund të grini dhe të transformoni në pulpë dhe lëng fruta dhe perime dhe përgatitni automatikisht maskë per fytyrën.
Thuaj lamtumirë trajtimeve të shtrenjta.
Personalizoni maskën për nevojat tuaja.
Duke u kujdesur për lëkurën tuaj sipas ritmin tuaj.
Furnizimi me energji elektrike: 220V – 50Hz.
Fuqia:. 50W.
Shpejtësia rrotulluese: 14.000 rrotullime/min.
Permasat: 25.4 x 21.6 cm.
Ekonomike, praktike, komoditet, maska natyrale dhe jo te gatshme te bera nga vete ju me produkte bio.
-frulator
-vaskete
-ene e pershkallezuar
-baza
-50 letra maske
-30 pluhura me kolagjen
-manual perdorimi
-receta maskash me shpjegim efektesh
Trajtimet krejtësisht natyrore te fytyrës.

Be the first to review “Pajisje per pergatitje maskash fytyre “Shui Fresh””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Paisje per maske fytyre Shui Fresh

Pajisje per pergatitje maskash fytyre "Shui Fresh"

3,490 L4,000 L (-13%)

Add to Cart