Përshkrim

Pajisje elektrike për eleminimin e mushkonjave apo mizave të ndryshme në ambjent.
Me anë të dritës bën terheqje e mushkonjave duke i thithur dhe më pas i vret.
E përshtatshme për shtëpi, zyra apo ambjente biznesi.
E vogël dhe praktike.
Me USB ku mund ta vendosni në kompjuter apo me ndonjë adaptor në prizë.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Pajisje per mushkonja Nova”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products