Pajisje per mushkonja Nova

1,490 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: K86-215

Pajisje elektrike për eleminimin e mushkonjave apo mizave të ndryshme në ambjent.
Me anë të dritës bën terheqje e mushkonjave duke i thithur dhe më pas i vret.
E përshtatshme për shtëpi, zyra apo ambjente biznesi.
E vogël dhe praktike.
Me USB ku mund ta vendosni në kompjuter apo me ndonjë adaptor në prizë.
Be the first to review “Pajisje per mushkonja Nova”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore

Pajisje per mushkonja Nova

Pajisje per mushkonja Nova

1,490 L

Add to Cart